toshıba vrf, vrf, vrf arıza, vrf bakım, vrf tamirVRF SİSTEMLERİ
ARIZA VE BAKIM HİZMETLERİ

Yeni nesil vrf sistemleriniz, Alarko Carrier klima yetkili servisi güvencesi altında. Sizlere mükemmel enerji tasarrufu ve yüksek verim olanağı sağlayan bu cihazların her türlü montaj, bakım, onarım ve arıza hizmetlerinde bize güvenebilirsiniz. Güler yüzlü, hızlı ve garantili hizmet anlayışımız, uygun ve cazip ödemeli fiyat politikamız ile kurumsal çözümlerinizde daima yanınızdayız.

Alarko Carrier yetkili servisi olarak, Toshiba vrf klimalarına servis hizmeti vermekteyiz. Yetkili servisimiz cihaz kurulumunu en verimli ve güvenli şekilde kurmaktadır. Servis sonrası verdiği hizmetlerle de müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, bütün ihtiyaçlarınızda bir telefonla yanınızda. Uzman bir elin dokunuşuna ihtiyaç duyan bu sistemler, eğitimli personellerimiz eşliğinde uzun yıllar, ilk günkü performansları ile çalışmaya devam etmektedir.

Toshiba Vrf Klima Servis Bakım Hizmeti

Hayal gücü, zeka ve yeniliğin bir arada olduğu, sizlere ticari ve kurumsal çözümler sunan vrf sistemlerinizi, yılın belli dönemlerinde Yıldız Teknik Alarko Carrier Yetkili servisimiz, Vrf klimalarınıza en iyi bakım hizmetini sunmaktadır. Toshıba vrf klima sisteminizin bakımlarını yaptırmayı ihmal etmeyin.

Yaşam kalitenizi ve soluduğunuz havanın standartlarını yükselten cihazlarınız, havada ki toz, polen ve bakteri gibi alerjen maddelerden ötürü bakım ihtiyacı duymaktadır. Yaptırılmadığı takdirde sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. O yüzden yılda iki defa ihmal edilmeden yaptırılmasını tavsiye etmekteyiz.

Yedek parça ve aksesuarlara ihtiyaç duyulduğu takdirde, geniş ürün yelpazemiz ve stoklarımızdan uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Alarko  Carrier vrf klima yetkili servisimizin ürünlerinin hepsi garantilidir.

Cihazlarınızın verim kaybı yaşamaması için sizlerde orijinal parçalar kullanmaya özen gösterin. Bu sayede klimanızın ekonomik ömrü uzar ve maddi kayıplarla karşılaşmak zorunda kalmazsınız.

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Alarko Carrier Yetkili servisi olarak kaliteli ve güvenlir servis hizmetlerimiz ile her zaman müşterilerimizin yanındayız.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Oğuzlar Mah. 1395.Sok. No:21/A BALGAT/ANKARA
Telefon: 0(312) 285 26 03 - 285 65 35
E-posta: info@yildiz-teknik.net

Bizden Haberler