YILDIZ TEKNİK ALARKO - CARRİER YETKİLİ SERVİSİ HAKKINDA

Şirketimiz 1998 yıllından günümüze kadar ana faaliyet alanı olan ısıtma, soğutma,sirkülasyon pompaları, hidroforlar,brülörler,dalgıç pompalar ve hava koşullandırma için montaj arıza ve bakım hizmetleri ve benzeri alanlarda taahhüt işleri yapmış ve birçok önemli projeye imza atmıştır.Amacımız ısıtma ve soğutma sistemleri sektöründe 19 yılı aşan tecrübemiz, yetişmiş profesyonel teknik kadromuz, etkin merkezi yönetim, denetim sistemlerinde kaliteli hizmet ve müşteri odaklı servis hizmetine katkıda bulunmaktır.

Şirketimiz kurulduğundan itibaren her zaman doğruluk, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini hedef almış bu şekilde büyümüş ve ilerlemeye devam etmektedir. Müşterilerimize en kaliteli malzeme, ürün, hizmet ve servisi, en ekonomik maliyetle, tam zamanında temin etmek için teknolojiyi izlemek, personelimizin sürekli eğitimi, müşterilerimizle devamlı bilgi transferi vazgeçmediğimiz prensiplerimizdir.

Hedeflerimize ulaşmak için araç, gereç, ekipman, yedek parça, teknik doküman, cihaz kalibrasyonları tam zamanında güncellenmektedir. Alarko Carrier Yetkili Servisi ve Çözüm Ortağı olarak Ankara'da ve tüm çevre illerde Uzman ekip ve ekipmanlarla hizmetlerine hiç durmadan devam ediyor ve siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

 

H.EMİN GÜNERUZ
Saygılarımızla

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Alarko Carrier Yetkili servisi olarak kaliteli ve güvenlir servis hizmetlerimiz ile her zaman müşterilerimizin yanındayız.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Oğuzlar Mah. 1395.Sok. No:21/A BALGAT/ANKARA
Telefon: 0(312) 285 26 03 - 285 65 35
E-posta: info@yildiz-teknik.net

Bizden Haberler