ALARKO KOMBİ
YETKİLİ SERVİS HİZMETLERİ

 

Kombi Tamir Hizmeti:

Yıldız Teknik Alarko Carrier Yetkili servisi olarak, yıllardır gerek sahip olduğu izinleri ile yasal çerçevede; gerek alanında ciddi anlamda uzman ve deneyimli ekibi ile doğru müdahale edebilme aşamasında sizlere en ufak kombi arızalarınız da dahi destek olmaktadır.

Sizler de alanında uzman bir ekip aramak için vakit kaybetmeden, ihtiyacınız olan kombi desteğini tamamen kapsamlı bir düzen içerisinde almak istediğiniz anlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yetkili servisten hizmet aldığınız zaman orjinal yedek parça ve garantili tamir hizmetine sahip olursunuz. Yetkisiz kişilere yaptırdığınız her işlem hem güvenliğinizi tehlikeye sokar, hem de maddi anlamda daha fazla ücret ödemenize neden olur.

Unutmayınız ki, kombinizi yetkili servise yaptırdığınız zaman, deneyimli ve gerçek bilgili teknikerler tarafından hizmet alırsınız. Hayatınızı tehlikeye atmayın!...

 

Kombi Bakım Hizmeti:

Kış aylarında cihazınızdan yüksek performans elde etmek için havalar soğumadan mutlaka kombi bakımı yaptırmalısınız. Bu hizmet servisimiz tarafından periyodik olarak yapılan cihazın ömrünü uzatan, kabarık faturaları engelleyen ve sizi soğuk sürprizlerden koruyan çok önemli bir işlemdir . Cihazın verimini artırır ve gazdan tasarruf etmenizi sağlar.

Ayrıca yıllık cihaz temizliği yaptırmak cihazınızda oluşabilecek büyük arızaları önceden tespit etmenize ve olası kazaları engellemenize de yardımcı olur. Kombi bakımı yılda iki defa yapılması tavsiye edilir. Kışa girerken havalar soğumadan sonbahar başlangıcında eylül ve ekim aylarında, yaza girerken nisan ve mayıs aylarında yapılmalıdır.

Kombi bakımı yaptırırken güvenliğiniz için Yıldız teknik Alarko servisini tercih edin. Ucuza hizmet veren sertifikasız merkezleri tercih ettiğinizde size arıza ve patlama gibi ölümcül kazalar olarak döneceğini unutmayın.

Her hangi bir arıza durumu ile karşılaştığınızda kendiniz müdahale etmeden 0(312) 285 26 03 - 285 65 35  No'lu telefonumuzdan  bizi arayın.

 

Kombi Yıllık Bakımında Neler Yapılır?

- Cihazın Tozları Temizlenmeli.

- Yanma haznesinde biriken tozlar temizlenmeli.

- Tesisat Filtresi sökülüp temizlenmeli.

- Brülör sökülüp yıkanmalı.

- Meme gözeneklerindeki Tozlar temizlenmeli.

- Ateşleme Elektrotları Zımparalanmalı

- Prob gözleri Temizlenmeli.

- Fan Motorundaki Fanın Tozları fırça ile temizlenmeli.

- Genleşme tankındaki Hava oranı ölçülmeli. Gerekirse gaz basılmalı

- NTC termostatlar değerleri ölçülmeli. Düşük değerli hassaslığını yitirmiş 

- N T C  Termostat değişmeli.

- Gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılmalı.

- Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilmeli.

- Sıcak su akışı kontrol edilmeli.

- Cihazın müşteri gözetiminde son kontrolü yapılıp teslim edilmeli.

- Bacalı cihazlarda BACA EMNİYET LİMİTİ HASSASLIĞI KONTROL EDİLMELİ... Ve GEREKİRSE BACA EMNİYET LİMİTİ MUTLAKA DEĞİŞTİRİLMELİ.

- Baca bağlantı haznesi temizlenmelidir

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Alarko Carrier Yetkili servisi olarak kaliteli ve güvenlir servis hizmetlerimiz ile her zaman müşterilerimizin yanındayız.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Oğuzlar Mah. 1395.Sok. No:21/A BALGAT/ANKARA
Telefon: 0(312) 285 26 03 - 285 65 35
E-posta: info@yildiz-teknik.net

Bizden Haberler