ALARKO ISITMA SİSTEMLERİ

Ankara Alarko yetkili servisi olarak, Alarko kombi ve brülör arızalarında ve devreye alma konularında yılların verdiği deneyim ve güven ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için sürekli kendimizi geliştirmekte ve servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmekteyiz. Alarko Kombi arıza, Alarko kombi bakım,Alarko kombi reviyon ve Alarko kombilerinizin garantisini başlatmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

YILDIZ TEKNİK- ANKARA BALGAT ALARKO YETKİLİ SERVİSİ

 

ALARKO SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Alarko split klima ve Toshıba Vrf sistemelerin montaj, bakım ve servis hizmetlerinde, Yıldız Teknik Alarko Servisinin hizmet kalitesinden memnun kalacağınıza inanıyoruz. VRF sistemlerinde özellikle her türlü teknik donanımını ve eğitimli personelini hazırda bulunduran servisimiz, hızlı ve kaliteli servis hizmeti ile her zaman bir adım öndedir. Klima ve VRF sistemlerinde Yıldız Teknik Alarko servisine ulaşmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

YILDIZ TEKNİK- ANKARA BALGAT ALARKO YETKİLİ SERVİSİ

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Alarko Carrier Yetkili servisi olarak kaliteli ve güvenlir servis hizmetlerimiz ile her zaman müşterilerimizin yanındayız.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Oğuzlar Mah. 1395.Sok. No:21/A BALGAT/ANKARA
Telefon: 0(312) 285 26 03 - 285 65 35
E-posta: info@yildiz-teknik.net

Bizden Haberler