Alarko Brülör, Brülör Tamir, Brülör BakımALARKO BRÜLÖR
YETKİLİ SERVİS HİZMETLERİ

 

BRÜLÖR TAMİR HİZMETİ:

Yıldız Teknik Alarko Carrier Yetkili servisi olarak, yıllardır gerek sahip olduğu izinleri ile yasal çerçevede; gerek alanında ciddi anlamda uzman ve deneyimli ekibi ile doğru müdahale edebilme aşamasında sizlere en ufak brülör arızalarınız da dahi destek olmaktadır.

Sizler de alanında uzman bir ekip aramak için vakit kaybetmeden, ihtiyacınız olan brülör tamir ve bakım desteğini tamamen kapsamlı bir düzen içerisinde almak istediğiniz anlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yetkili servisten hizmet aldığınız zaman orjinal yedek parça ve garantili tamir hizmetine sahip olursunuz. Yetkisiz kişilere yaptırdığınız her işlem hem güvenliğinizi tehlikeye sokar, hem de maddi anlamda daha fazla ücret ödemenize neden olur.

Unutmayınız ki, brülör arızalarınızı ve bakımlarını yetkili servise yaptırdığınız zaman, deneyimli ve gerçek bilgili teknikerler tarafından hizmet alırsınız. Hayatınızı tehlikeye atmayın!...

 

BRÜLÖR BAKIM HİZMETİ:

Kazanınızın iç kısmı temiz olduğunda içerde yanan doğalgaz metale daha yakın temasta bulunur ve kazan içerisindeki suyun daha erken ısınmasını sağlar. Buda daha az yakıt kullanarak kazan içindeki yakıtın daha kısa sürede temizlenmesine neden olur sonuç olarak peteklerinizin daha erken ısınmasına yol açar.

Daha da önemlisi yaptıracağınız kazan temizliği ve bakımları merkezi kazan sisteminizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar ve kış ortasında arıza yapıp sizi soğukta bırakmaz.

Yıldız Teknik Alarko Carrier Yetkili servisi olarak, Can ve mal güvenliğiniz için en azından yılda birkez brülörlerinizin temizlik ve bakımını yaptırın hem güvende olun hem yakıttan tasarruf edip kazançlı çıkın…

Firmamızdan brülör arızaları ve brülör bakımları için teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Brülör cihazınız üzerinde yapılacak her türlü parça değişimi firmamız tarafındanl garanti kapsamı altındadır.

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Alarko Carrier Yetkili servisi olarak kaliteli ve güvenlir servis hizmetlerimiz ile her zaman müşterilerimizin yanındayız.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Oğuzlar Mah. 1395.Sok. No:21/A BALGAT/ANKARA
Telefon: 0(312) 285 26 03 - 285 65 35
E-posta: info@yildiz-teknik.net

Bizden Haberler